Acest website folosește cookie-uri pentru a imbunătăți navigarea și pentru a oferi servicii adaptate nevoilor și interesului fiecărui utilizator.
Prin continuarea navigării, sunteți de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Mai multe detalii despre cookie-uri >>>
Coldrex Junior x 16 cpr.

Coldrex Junior x 16 cpr.

GLAXO SMITHKLINE

100100236

12,77 lei

Produs nou

COMBINATII

Acest produs este disponibil numai in farmacie

Compoziție
Un comprimat filmat contine paracetamol 250 mg, guaifenezina 100 mg, clorhidrat de fenilefrina 5 mg. Comprimatele contin de asemenea lactoza, celuloza microcristalina, amidon de porumb pregelatinizat, talc purificat, amidon de porumb, acid stearic, dioxid de siliciu coloidal, polividona, sorbat de potasiu, apa purificata, Opadry II OY-LS-28913.
Contraindicații
Nu se administreaza copiilor sub 6 ani.
Administrare
Adulti
 si adolescenti peste 12 ani :

Doza recomandata este de 2 comprimate filmate Coldrex Junior. Doza se poate repeta la 4 ore,

daca este necesar. Doza maxima este de 8 comprimate filmate Coldrex Junior pe zi.

Copii intre 6 si 12 ani:

Doza recomandata este de 1 comprimat filmat Coldrex Junior. Doza se poate repeta la 4 ore,

daca este necesar. Doza maxima este de 4 comprimate filmate Coldrex Junior pe zi.

Dozele recomandate nu trebuie depasite.

Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.

Exprimă-ți părerea

Coldrex Junior x 16 cpr.

Coldrex Junior x 16 cpr.

COMBINATII

Produse asemănătoare

Derulati