Acest website folosește cookie-uri pentru a imbunătăți navigarea și pentru a oferi servicii adaptate nevoilor și interesului fiecărui utilizator.
Prin continuarea navigării, sunteți de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Mai multe detalii despre cookie-uri >>>
Solpadeina x 12 tb. eff.

Solpadeina x 12 tb. eff.

GLAXO SMITHKLINE

o12584003

11,92 lei

Produs nou

PARACETAMOLUM

Acest produs este disponibil numai in farmacie

Compoziție
Un comprimat contine paracetamol 500 mg, fosfat de codeina hemihidrat 8 mg, cafeina anhidra 30 mg.
Administrare
Adulti (inclusiv varstnici) si adolescenti peste 12 ani: doza recomandata pentru o data este

de 1-2 comprimate Solpadeine, care se poate repeta pana la de 3-4 ori pe zi, daca este

necesar.

Nu se recomanda sa se administreze la intervale mai mici de 4 ore si sa nu se depaseasca

4 doze (8 comprimate in 24 ore).

Copii

Produsul nu este recomandat la copii sub 12 ani.

Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.

Exprimă-ți părerea

Solpadeina x 12 tb. eff.

Solpadeina x 12 tb. eff.

PARACETAMOLUM

Produse asemănătoare

Derulati