Acest website folosește cookie-uri pentru a imbunătăți navigarea și pentru a oferi servicii adaptate nevoilor și interesului fiecărui utilizator.
Prin continuarea navigării, sunteți de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Mai multe detalii despre cookie-uri >>>
Coldrex Hotrem Honey Lemon x 10 pl.

Coldrex Hotrem Honey Lemon x 10 pl.

GLAXO SMITHKLINE

153327002

18,14 lei

Produs nou

COMBINATII

Acest produs este disponibil numai in farmacie

Compoziție
Fiecare plic contine 750 mg paracetamol, 10 mg clorhidrat de fenilefrina, 60 mg acid ascorbic.
Contraindicații
A nu se administra concomitent cu alte produse care contin paracetamol. A nu se administra Coldrex HotRem Lemon daca sunteti alergic la paracetamol, clorhidrat de fenilefrina sau vitamina C; in cazul unor afectiuni hepatice sau renale grave; in caz de hipertiroidie, Diabet sau daca sunteti sub tratament pentru hipertensiune arteriala sau afectiuni cardiace; daca luati antidepresive triciclice, 
medicamente
beta-blocante; daca luati sau daca ati luat in ultimele doua saptamani inhibitori de monoaminoxidaza
Administrare
Pliculetele pot fi administrate adultilor (inclusiv varstnicilor) si copiilor incepand cu varsta de 12 ani.
Coldrex HotRem Honey & Lemon nu determina somnolenta si poate fi utilizat in siguranta de catre soferi. De asemenea, Coldrex amelioreaza astenia fizica si psihica provocata de lupta organismului cu raceala

Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.

Exprimă-ți părerea

Coldrex Hotrem Honey Lemon x 10 pl.

Coldrex Hotrem Honey Lemon x 10 pl.

COMBINATII

Produse asemănătoare

Derulati